Pencere Fuarı | Kapı ve Cam Fuarı 2018

pencere fuarı logo
Avrasya Pencere, Kapı ve Cam Fuarları'na 2017'de 61.129 kişilik rekor ziyaretçi

Bölgenin en büyük ve prestijli Pencere Fuarı Avrasya Pencere 2018, 7-10 Mart tarihlerinde Tüyap Fuar ve Kongre Merkezi'nde. Pencere Üretim Makineleri, Pencere Üretim Teknolojileri, Pencere Profil, Profil Üretim Makineleri, Profil Üretim Teknolojileri, Pencere Mekanizmaları, Pencere Yan Sanayii, Cephe Sistemleri, Yalıtım Malzemeleri, Hammadde ve Tamamlayıcı Ürünler gibi birçok alanda faaliyet gösteren sektörün lider konumdaki firmaları ile 100'ün üzerinde ülkeden 60.000'in üzerinde sektör profesyonelinin bir araya geleceği Avrasya Pencere Fuarı, Avrasya Cam ve Avrasya Kapı Fuarları ile eş zamanlı olarak düzenlenecek.
Pencere, kapı ve cam endüstrilerinin tüm bileşenlerini bir araya getirmek için yola çıkan dünyanın ikinci, Avrasya Bölgesi’nin ise en büyük ihtisas fuarı Avrasya Pencere, Kapı ve Cam 2017, 8-11 Mart 2017 tarihleri arasında TÜYAP Fuar ve Kongre Merkezi'nde gerçekleştirildi. 7.583 yurtdışı sektör profesyonelinin ziyaret ettiği fuarlar, katılımcılardan tam not alırken; fuar ile eş zamanlı gerçekleşen ‘Mimarlar ve Tasarımlar için Cam’ ve “Cama Değer Katmak” konulu panellerde ise dünya cam endüstrisindeki yeni nesil teknolojilerle ilgili tüm detaylar masaya yatırıldı.

REED TÜYAP tarafından inşaat sektörünün temel taşlarından pencere, kapı ve cam endüstrilerinin tüm bileşenlerini bir araya getirmek için yola çıkan Avrasya Pencere, Kapı ve Cam Fuarları, 8-11 Mart 2017 tarihleri arasında TÜYAP Fuar ve Kongre Merkezi'nde gerçekleştirildi. Yurt içinden olduğu kadar yurt dışından da yoğun ziyaretçi ilgisiyle karşılaşan fuar, 7.583 uluslararası ziyaretçiyi ağırlayarak bir rekora imza attı. 24 ülkeden 585 firma ve firma temsilciliğini, 110bin m2 kapalı alanda buluşturarak büyük bir başarı yakalayan Avrasya Pencere, Kapı ve Cam Fuarları, alım heyeti programı kapsamında 30 ülkeden 700’ün üzerinde alıcıyı fuar katılımcıları ile bir araya getirerek sektörün gelişimi için önemli iş birliklerine zemin hazırladı. Rusya’nın odak ülke seçildiği fuarlara Rus alıcıların gösterdiği büyük ilgi katılımcı firmalarda memnuniyet yarattı. Güvenlik ve teknolojiyle bütünleşmiş akıllı ürünlere de ev sahipliği yapan fuar, uzaktan kumandalı ve bluetoothlu çelik kapıları da gün yüzüne çıkardı. Yüksek katlı binalarda kullanılmak üzere geliştirilen inovasyon harikası ürünleri de takipçileriyle buluşturan fuar, hafifliğinin yanı sıra estetik ve modern görünümüyle de günümüz inşaat sektöründe yoğun olarak tercih edilen alüminyum ürünlerini de takipçilerinin beğenisine sundu.

PVC Profil ve Profil İşleme Firmaları, Alüminyum Profil ve Profil İşleme Firmaları, Ahşap Profil ve Profil İşleme Firmaları, Pencere İçin Tamamlayıcı Profil Üreten Firmalar "Lambri, Köpük Panel, Pervaz... vb.", Pencere Profilleri Kaplama ve Renklendirme Firmaları

PENCERE FİRMALARI

PVC Profilden Pencere Sistemleri ve Diğer Tamamlayıcı Ürün Üreticileri, Alüminyum Profilden Pencere Sistemleri ve Diğer Tamamlayıcı Ürün Üreticileri, Ahşap Profilden Pencere Sistemleri ve Diğer Tamamlayıcı Ürün Üreticileri, Dairesel, Kemerli, Çokgen Özel İmalatta İhtisaslaşmış Firmalar, Paralel Sürme, Katlanır Gibi Özel İmalatta İhtisaslaşmış Firmalar


stand hostesi
fuar hostesi
fuar catering
ekipman kiralama
pencere fuarı manken
pencere fuarı ajans