Hizmetlerimiz | Fuar ve Etkinlik Destek Hizmetleri

fuar hostesi

Fuarlarda yer alırken standınız, ürününüz, hizmetiniz ne durumda olursa olsun, ziyaretçilere hakkınızda en fazla izlenimi verecek olan standınızdaki ekiptir.

almanya fuar catering

Almanya'da tüm şehirlerde düzenlenen fuarlarda catering hizmeti sağlamaktayız, yiyecek içecek ikram coffee break hizmetlerimizle yurtdışında da hizmetinizdeyiz.

fuar stand

Fuar Standı kiralama ihtiyaçlarınızda tasarım ve uygulama yapan firmalar arasında ajansımız ahşap modüler ve maksima seçeneklerle eksiksiz ve kaliteli uygulama taahhüt eder.

cnr tüap hostes

CNR, TÜYAP, ICEC (Lütfi KIRDAR), Ankara, İzmir, Bursa, Kocaeli ve tüm diğer fuar alanlarında fuar hostesi, servis hostesi, tercüman hostes, tanıtım modeli ve karşılama mankenleri sağlanmaktayız.

almanya fuar hostesi

Almanya'da ve çevre ülkelerde gerçekleşecek olan tüm fuarlar için Almanca İngilizce ve Türkçe bilen tanıtım mankenleri ve fuar hostesleri sağlamaktayız.

fuar catering

Fuar ziyaretçileriniz için özenle hazırlanmış sınırsız catering hizmetimizle marketlerde zaman harcamayın. Günlük ve taze spesiyal kuru pasta, kanepe, çerez ikramlarımız her sabah masalarınızda hazır olacak şekilde sunulacaktır.

kongre hostesleri

Misafir karşılama, yer gösterme, kayıt tutma, yönlendirme, hediye ve promosyon dağıtma, salon düzeni sağlama, servis, ikram ve uğurlama hizmetlerini etkinlik yönetimi destek firmaları deneyimli personeller iloe sağlıyoruz.

karşılama hostesi

Düzenlediğiniz organizasyonlarda kayıt karşılama yönlendirme yapabilecek, indoor outdoor düğün, davet, lansman, mağaza açılışı, kurumsal ve bireysel tüm organizasyonlarda deneyimli ve görselliği yüksek karşılama hostesleri ile hizmetinizdeyiz.

prova mankenleri

Tekstil sektöründe yer alan müşterilerimiz için belirlediğiniz beden ölçülerinde tam ve yarı zamanlı olarak çalışabilecek günlük haftalık veya aylık manken kiralama seçenekleri ile prova mankenleri tahsis etmekteyiz.

katalog çekimi

Tüm sektörler için gerekli olan, online veya offline mecralarda yer alan kataloglarınızın, insert ve broşürlerinizin çekimi için gerekli olan manken model ve hosteslerin temini konusunda ajansımız hizmet vermektedir.

market aktivitesi

Yerel ve ulusal zincir marketlerde kuracağınız standlarınızda ürünlerinizin tanıtım ve tadım aktivitelerinde görev alacak profesyonel kadromuz ile tüketiciye ulaşarak, ürününüz hakkında bilgilendirme ve satış aktiviteleri gerçekleştiriyoruz.

tanıtım hostesleri

AVM standları, marketler, yerel noktalar, şenlik ve festivallerde kuracağınız standlarınızda hosteslerimiz ürün ve hizmetiniz hakkında tüketicileri firmanız hakkında bilgilendirecektir. Satış destek, tadım ve tattırım hizmetleri sağlamaktayız.

açılış hostesleri

Mağaza açılışı, kokteyl, ürün lansmanı ve organizasyonlarda ekibimiz, konuk karşılama, uğurlama, ürün hizmet tanıtımı, promosyon dağıtımı hizmetlerinde destek olacaklardır.

bay bayan garson

Fuarlarda Otellerde Organizasyonlarda Yemekli Düğün Toplantı Seminer Açılış Gezi Nişan Nikah Vaftiz Sünnet gibi özel gün organizasyonlarınıza Bay - Bayan Ekstra Garson hizmeti.

fuar tercümanları

Fuar ve kurumsal organizasyonlarınızda profesyonel dans gruplarımızla canlı müzik ekiplerimizle dans gösterileri ve sahne performansları sergilemekteyiz.

avm standı

AVM Standı gibi Alışveriş Merkezi içerisinde kurulan tanıtım noktalarınızda görev alacak deneyimli personellerimiz, host ve hosteslerimiz ile hizmetinizdeyiz.

promosyon ürünler

Müşterilerinize sizi her zaman hatırlatacak olan promosyon kalem çakmak bloknot usb anahtarlık saat bardak altlığı yapışkan not kağıdı mouse pad vb. ürünler sağlamaktayız.

protokol karşılama

Protokol katılımının olduğu etkinliklerde aktivite süresince gerekli olan görevlerin yapılmasını sağlayan bay bayan teşrifatçı ekibimiz bulunmaktadır.

lcv data girişi

İster kendi ofisimizde isterseniz sizlerin ofisinde LCV hizmeti, data girişi, bilgi güncelleme gibi işlemler hızlı klavye ve bilgisayara kullanan ekibimizce gerçekleştirilmektedir.

sokak satıcıları

Özel ve kurumsal etkinlikleriniz için mısır arabası pamuk şeker simitçi sahlepçi bozacı kestaneci dondurmacı lokmacı gibi nostaljik satıcı tezgahları kiralayabilirsiniz.

saç show

Estetik kozmetik ve güzellik sektörlerinde gerçekleşen fuar yarışma tanıtım çekimi gibi etkinliklerde gerekli olan uygulama mankenlerini sağlamaktayız.

erkek manken

Katalog çekimleri ürün tanıtım etkinlikleri kayıt karşılama hizmetleri için uzun boylu görselliği yüksek bay host ve manken peroneller tahsis etmekteyiz.

fuar temizlik

Fuar standınızın günlük kaba ve ince temizliği profesyonel ekiplerimiz tarafından fuar açılış saati öncesinde yapılıp ziyarete hazır hale getirilecektir.

flyer dağıtımı

Firmanızın hizmetlerinizin tanıtımları için açık ve kapalı alanlarda indoor outdoor etkinliklerinizde broşür insert ve flyer dağıtımı ekiplerimizle hizmetinizdeyiz.

fotomodel

Tesettür giyim tekstil kuyumculuk kolye küpe aksesuar sektöründe yer alan firmalara instagram gibi satış mecralarında fotomodel olarak görev alan personeller sağlamaktayız.

misafir karşılama

İşletmenize girer girmez sıcak bir karşılama ile yer gösteren bir misafir karşılama personeli ile müşterilerinizin kendilerini daha iyi hissetmelerini sağlıyoruz.

kiralık palyaço

Kurumsal etkinliklerde, mağaza açılışı, doğum günü, piknik, yılbaşı eğlenceleri, sünnet düğünü ve kutlamalarınızda görev alacak deneyimli kostümlü palyaçolarımızla hizmetinizdeyiz.

noel anne

Yılbaşı konseptinde gerçekleştireceğiniz etkinliklerde noel anne ve noel baba ihtiyaçlarınız için kostümlü bay bayan animatör tahsis etmekteyiz.