Hizmetlerimiz | Fuar ve Etkinlik Destek Hizmetleri

fuar hostesi

Fuarlarda yer alırken standınız, ürününüz, hizmetiniz ne durumda olursa olsun, ziyaretçilere hakkınızda en fazla izlenimi verecek olan standınızdaki ekiptir. Ancak, insan ilişkilerinde başarılı, güleryüzlü, ürün veya hizmet hakkında bilgili profesyonel bir ekip standınıza gelen ziyaretçiye firmanızı istediğiniz doğrultuda tanıtabilir.

kongre hostesleri

Kadromuz bu tip organizasyonlarda konuk karşılama, basın masası idaresi, yer gösterme, kayıt tutma, yönlendirme, hediye ve numune dağıtma, salon için düzeni sağlama, servis, ikram ve uğurlama gibi bir çok hizmeti profesyonelce yerine getirir.

tanıtım hostesleri

Markanızın pazar payını arttırmak istiyorsanız, diğer tanıtım kampanyalarınıza ek olarak ürünü tanıtmak ve tattırmak büyük fayda getirecektir. Alışveriş merkezleri, yerel noktalar, şenlik ve festivallerde kuracağınız standlarınızda deneyimli elemanlarımız ürün veya hizmetiniz hakkında tüketiciler ile görüşecek ve onları ürünleriniz hakkında bilgilendirecektir.

market aktivitesi

Yerel ve ulusal zincir marketlerde kuracağınız standlarınızda ürünlerinizin tanıtım ve tadım aktivitelerinde görev alacak profesyonel kadromuz ile tüketiciye ulaşarak, ürününüz hakkında bilgilendirme ve satış aktiviteleri gerçekleştiriyoruz.

karşılama hostesi

Düzenlediğiniz organizasyonlarda kayıt karşılama yönlendirme yapabilecek, indoor outdoor düğün, davet, lansman, mağaza açılışı, kurumsal ve bireysel tüm organizasyonlarda deneyimli ve görselliği yüksek karşılama hostesleri ile hizmetinizdeyiz.

açılış hostesleri

Mağaza açılışı, kokteyl, ürün lansmanı ve benzeri tüm organizasyonlarınızda host ve hosteslerimiz, konuk karşılama, uğurlama, ürün veya hizmet tanıtımı, asistanlık, promosyon ürün ve hediye dağıtımı gibi hizmetlerde sizlere yardımcı olacaklardır.

fuar catering

Fuar ziyaretçileriniz için özenle hazırlanmış sınırsız catering hizmetimizle marketlerde zaman harcamayın. Günlük ve taze spesiyal kuru pasta, kanepe, çerez ikramlarımız her sabah masalarınızda hazır olacak şekilde sunulacaktır.

bay bayan garson

Fuarlarda Otellerde Organizasyonlarda Yemekli Düğün Toplantı Seminer Açılış Gezi Nişan Nikah Vaftiz Sünnet gibi özel gün etkinliklerinizde ve organizasyonlarınıza Bay - Bayan Ekstra Garson hizmeti sağlıyoruz

ktalog çekimi

Tüm sektörler için gerekli olan, online veya offline mecralarda yer alan kataloglarınızın, insert ve broşürlerinizin çekimi için gerekli olan manken model ve hosteslerin temini konusunda ajansımız hizmet vermektedir.

prova mankenleri

Tekstil sektöründe yer alan müşterilerimiz için belirlediğiniz beden ölçülerinde tam ve yarı zamanlı olarak çalışabilecek prova mankenleri tahsis etmekteyiz.

cnr tüap hostes

CNR, TÜYAP, ICEC (Lütfi KIRDAR) ve tüm diğer fuar alanlarında fuar hostesi, servis hostesi, tercüman hostes, tanıtım mankeni ve modeller tarafımızdan sağlanmaktadır.

fuar tercümanları

Fuar ve kurumsal organizasyonlarınızda profesyonel dans gruplarımızla canlı müzik ekiplerimizle dans gösterileri ve sahne performansları sergilemekteyiz.

avm standı

AVM Standı gibi Alışveriş Merkezi içerisinde kurulan tanıtım noktalarınızda görev alacak deneyimli personellerimiz, host ve hosteslerimiz ile hizmetinizdeyiz.

promosyon ürünler

Müşterilerinize sizi her zaman hatırlatacak olan promosyon kalem çakmak bloknot usb anahtarlık saat bardak altlığı yapışkan not kağıdı mouse pad vb. ürünler sağlamaktayız.

protokol karşılama

Protokol katılımının olduğu etkinliklerde aktivite süresince gerekli olan görevlerin yapılmasını sağlayan bay bayan teşrifatçı ekibimiz bulunmaktadır.

lcv data girişi

İster kendi ofisimizde isterseniz sizlerin ofisinde LCV hizmeti, data girişi, bilgi güncelleme gibi işlemler hızlı klavye ve bilgisayara kullanan ekibimizce gerçekleştirilmektedir.

sokak satıcıları

Özel ve kurumsal etkinlikleriniz için mısır arabası pamuk şeker simitçi sahlepçi bozacı kestaneci dondurmacı lokmacı gibi nostaljik satıcı tezgahları kiralayabilirsiniz.

saç show

Estetik kozmetik ve güzellik sektörlerinde gerçekleşen fuar yarışma tanıtım çekimi gibi etkinliklerde gerekli olan uygulama mankenlerini sağlamaktayız.

erkek manken

Katalog çekimleri ürün tanıtım etkinlikleri kayıt karşılama hizmetleri için uzun boylu görselliği yüksek bay host ve manken peroneller tahsis etmekteyiz.

fuar temizlik

Fuar standınızın günlük kaba ve ince temizliği profesyonel ekiplerimiz tarafından fuar açılış saati öncesinde yapılıp ziyarete hazır hale getirilecektir.

flyer dağıtımı

Firmanızın hizmetlerinizin tanıtımları için açık ve kapalı alanlarda indoor outdoor etkinliklerinizde broşür insert ve flyer dağıtımı ekiplerimizle hizmetinizdeyiz.

almanya fuar hostesi

Almanya'da ve çevre ülkelerde gerçekleşecek olan tüm fuarlar için Almanca İngilizce ve Türkçe bilen tanıtım mankenleri ve fuar hostesleri sağlamaktayız.

fotomodel

Tesettür giyim tekstil kuyumculuk kolye küpe aksesuar sektöründe yer alan firmalara instagram gibi satış mecralarında fotomodel olarak görev alan personeller sağlamaktayız.

misafir karşılama

İşletmenize girer girmez sıcak bir karşılama ile yer gösteren bir misafir karşılama personeli ile müşterilerinizin kendilerini daha iyi hissetmelerini sağlıyoruz.

kiralık palyaço

Kurumsal etkinliklerde, mağaza açılışı, doğum günü, piknik, yılbaşı eğlenceleri, sünnet düğünü ve kutlamalarınızda görev alacak deneyimli kostümlü palyaçolarımızla hizmetinizdeyiz.

noel anne

Yılbaşı konseptinde gerçekleştireceğiniz etkinliklerde noel anne ve noel baba ihtiyaçlarınız için kostümlü bay bayan animatör tahsis etmekteyiz.