UNICERA Fuarı | Seramik Banyo Mutfak Fuarı 2018

unicera logo
Türkiye’nin uluslararası gururu UNICERA fuarı CNR'da.

Türkiye’nin en büyük ihtisas fuarı İstanbul-Seramik Banyo Mutfak Fuarı (UNICERA), 27 Şubat-3 Mart 2018 tarihlerinde CNR EXPO Yeşilköy’de düzenlenecek. Fuara 130 ülkeden ziyaretçi bekleniyor.
Türkiye’nin marka değeri en yüksek fuarı UNICERA’da, seramik sektörünün lider firmaları ve dünyanın en önemli tasarımcıları tarafından 2019’un trendleri belirlenecek.

Aralarında Akgün Seramik, Anka Seramik, Bien Seramik , Creavit, Ege Seramik, ECA SEREL, Etili Seramik, Duratiles, Decovita, Graniser, Granito, Güral, Hansgrohe, Kale, Kütahya Seramik, İdevit, İSVEA, Seranit, Schell, Seramiksan, Serenova Umpaş, Uşak,Yurtbay, Yüksel Seramik, Vitra gibi sektör öncüsü firmalar, modern teknoloji ile geliştirilen yenilikçi ürünlerini ziyaretçilerin beğenisine sunacak.

UNICERA’ya Türkiye, İtalya, İspanya, Danimarka, Amerika ve Almanya’dan katılacak olan 14 tasarımcı ve tasarım stüdyosu, 10 oturumda gerçekleşecek olan Designer Seminars adlı etkinliklerde 2019 trendleri ve dizayn anlayışları hakkında sunumlar yapacaklar. Tasarım anlayışının örneklerinin sergileneceği, seminer ve tasarım sohbetleri 28 Şubat-1 Mart tarihlerinde gerçekleşecek.

Başta, dünya sıralamasında seramik üretiminde baş aktör ülkeler olarak gösterilen İtalya, İspanya, Almanya olmak üzere, Portekiz, Mısır, Hindistan, Çin, Tayvan, Sırbistan ve İran’dan gelecek firmalar, UNICERA’da yeni ürün ve modellerini sergileyecekler. İtalya’dan önde gelen tasarım firmalarından Digital Design SRL ve TG Mac, Almanya’dan Hamberger, Portekiz’den küresel seramik üreticisi Mota II Solçoes Ceramicas, İspanya’dan Quicmicier, Sırbistan’dan Pestan, Hindistan’dan Mehta Stone Export House ve Asia Pacific Impex, İran’dan Loabıran, Çin’den Guangdong Hongyu Ceramics, Tayvan’dan Monalisa Trading ve Iran-China Clay Industries, fuarda dikkat çeken küresel oyuncular arasında yer alıyor.

UNICERA Fuarı catering hostes kiralama ihtiyaçlarınız için
Ajansımıza 0212 543 0 536 & Mio Ajans İletişim adresinden ulaşabilirsiniz.

fuar mankeni
ikramlık ürünler
fuar ikramları
fuar ajansı
cnr catering
stand kiralama